O firmie

Firma Handlowa MTW-BIS z siedzibą w Gniszewie koło Tczewa istnieje od 1997 roku. Będąc na rynku przeszło 20 lat nasza firma bardzo mocno rozwinęła gałąź handlu kamieniem naturalnym stosowanym w aranżacjach ogrodowych, a także wykorzystywanym do wykańczania elewacji budynków, kominków oraz efektownych ścian wewnętrznych i gabionów.

W naszej ofercie posiadamy ponad 150 rodzajów kamieni z całego świata m.in.:
• otoczaki, grysy, żwiry oraz duże głazy i monolity
• kamienie do oczek wodnych, kaskad,
• kamienie na ścieżki ogrodowe i chodniki
• kamienie na elewacje, murki i kominki
• kostkę granitową w różnych kolorach i rozmiarach
• ozdobne bryły szklane

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją ogrodów, tarasów i balkonów a także wystrojem wnętrz zielenią. Nadrzędnym celem naszej działalności jest profesjonalna obsługa każdego klienta oraz maksymalna satysfakcja z poziomu świadczonych przez nas usług. Pragniemy, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani w sposób kompleksowy z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań.

W naszym asortymencie posiadamy również donice gabionowe oraz ogrodzenia gabionowe, które po wypełnieniu stają się nowoczesnym elementem architektury. To prosta forma, która daje ogromne możliwości kreacji. Zależnie od wypełnienia i przeznaczenia gabion może być ekskluzywnym ogrodzeniem i odważnym designerskim akcentem. Jest przyjaznym środowisku, pozytywnym przedmiotem, który może spełniać liczne funkcje. Gabiony, to elementy, które są także używane do wzmocnień skarp, wałów rzecznych i nasypów ziemnych od lat.

Ponadto zajmujemy się również handlem maszynami budowlanymi jak i usługami w dziedzinie robót ziemnych. Dysponujemy koparkami, koparko-ładowarkami oraz równiarką.

Świadczymy również usługi w zakresie transportu krajowego. Posiadamy wszelkie uprawnienia oraz ubezpieczenia wymagane do wykonywania transportu drogowego. Nasz tabór składa się z samochodu samowyładowczego z HDS, samochodu samowyładowczego do dwóch ton oraz samochodu samowyładowczego do 24 ton, oraz naczepy niskopodwoziowej i firany.

Nasz tabor maszyn budowlanych oraz pojazdów do transportu jest na najwyższym poziomie-jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesny sprzęt oraz wykwalifikowany personel.

DSC07165
DSC04159
DSC08487
DSC04143