O firmie

Firma Handlowa MTW-BIS z siedzbą w Gniszewie koło Tczewa działa na rynku nieprzerwalnie od 1997 roku świadcząc usługi w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego ,ponadto zajmujemy się również handlem maszynami budowlanymi jak i usługami w dziedzinie robót ziemnych. Posiadamy wszelkie uprawnienia oraz ubezpieczenia wymagane do wykonywania transportu drogowego. Dysponujemy kilkunastoma samochodami o ładowności od 1-24 ton. Nasz tabor maszyn budowlanych oraz pojazdów do transportu jest na najwyższym poziomie-jesteśmy w stanie zapewnić nowoczesny sprzęt oraz wykfalifikowany personel.

Będąc na rynku przeszło 16 lat nasza firma bardzo mocno rozwinęła gałąź handlu kamieniem naturalnym stosowanym w aranżacjach ogrodowych, a także wykorzystywanym do upiększania elewacji budynków, kominków oraz efektownych ścian wewnętrznych i gabionów.

W naszej ofercie posiadamy ponad 100 rodzajów kamieni z całego świata m.in.:

  • otoczaki, grysy, żwiry oraz duże głazy i bryły
  • kamienie do oczek wodnych, kaskad,
  • kamienie na ścieżki ogrodowe,
  • kamienie na elewacje, murki i kominki
  • kostkę granitową w różnych kolorach i rozmiarach

Zajmujemy się projektowaniem i aranżacją ogrodów ,tarasów i balkonów a także wystrojem wnętrz zielenią. Nadrzędnym celem naszej działalności jest profesjonalna obsługa każdego klienta oraz maksymalna satysfakcja z poziomu świadczonych przez nas usług. Pragniemy, aby nasi klienci byli usatysfakcjonowani w sposób kompleksowy z uwzględnieniem ich specyficznych wymagań.

Od 2013 roku współpracujemy z firmą Redhen liderem w produkcji stalowych koszy szańcowych, które po wypełnieniu stają się nowoczesnym elementem architektury.

To prosta forma, która daje ogromne możliwości kreacji. Zależnie od wypełnienia i  przeznaczenia gabion może być ekskluzywnym ogrodzeniem i odważnym designerskim akcentem. Jest przyjaznym środowisku, pozytywnym przedmiotem, który może spełniać liczne funkcje.

Gabiony, to elementy, które są także używane do wzmocnień skarp, wałów rzecznych i nasypów
ziemnych od lat.

Zapraszamy do współpracy.

DSC07165
DSC04159
DSC08487
DSC04143